Więcej widoków

  • Dwustronne gniazdko dla niemowląt XKKO LUX - Wild Forest
  • Dwustronne gniazdko dla niemowląt XKKO LUX - Wild Forest

Dwustronne gniazdko dla niemowląt XKKO LUX - Wild Forest


Oceń ten produkt jako pierwszy

Barkod: 8594216385713Numer katalogowy: CFB01
Marka: XKKO LUX

Bez podatku 213,33 ‎zł Z podatkiem 224,00 ‎zł

Details:

" Dwustronne wielofunkcyjne gniazdko daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Gniazdko jest świetną alternatywą dla tradycyjnych pieluszek i otulaczy. Może być również używane jako mata do zabawy. Gniazdko ma wysokie i, w porównaniu z konkurencyjnymi produktami, twarde krawędzie, które ułatwiają układanie dziecka na boku, co jest szczególnie ważne, jeśli dziecko cierpi na refluks. " 


 

Szczegóły

Dwustronne wielofunkcyjne gniazdko daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

 

Gniazdko jest świetną alternatywą dla tradycyjnych pieluszek i otulaczy. Może być również używane jako mata do zabawy. Gniazdko ma wysokie i, w porównaniu z konkurencyjnymi produktami, twarde krawędzie, które ułatwiają układanie dziecka na boku, co jest szczególnie ważne, jeśli dziecko cierpi na refluks.

 

Gniazdko XKKO LUX zostało wykonane z najwyższej jakości bawełny dostępnej na rynku europejskim. Na tkaninie bawełnianej wykonaliśmy również cyfrowy nadruk z naszym autorskim wzorem, który z pewnością sprawi, że Państwa łóżeczko, śpiworek i inne produkty z tej kolekcji będzie z pewnością unikatowym egzemplarzem. Na zewnątrz zastosowaliśmy materiał VELVET, który jest niezwykle miękki w dotyku i idealnie dopasowuje się do ochraniacza łóżeczka.

 

 

Z gniazdka można korzystać na wiele różnych sposobów:

 

w łóżku rodziców – gniazdko stanowi bezpieczne miejsce dla dziecka, dzięki niemu dziecko nie wypadnie z łóżeczka, nie ma ryzyka popchnięcia przez dorosłego, dziecko nie „zgubi się” pod kołdrą (szczególnie polecane dla mam, które śpią w łóżku ze swoim „skarbem”),

w łóżeczku dziecięcym – Gniazdko dla niemowląt zapewnia ochronę przed twardymi słupkami łóżka, a wysokie krawędzie gniazdka ułatwiają ułożenie dziecka na boku, co jest bardzo ważne na przykład w przypadku konieczności zwymiotowania,

na dywanie – Miękkie gniazdo może być używane jako leżak, jeśli chcemy mieć nasze dziecko wszędzie ze sobą,

podczas wycieczek – Miękkie gniazdo można łatwo zwinąć i przechowywać w samochodzie, co jest szczególnie przydatne podczas dłuższych wizyt u rodziny i przyjaciół,

w wózku dziecięcym – Gniazdko może być dodatkowym materacem, który otula dziecko i amortyzuje wstrząsy podczas spaceru,

zamiast rożku – dziecko może swobodnie poruszać nóżkami w gnieździe, co jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju stawów biodrowych (zwłaszcza jeśli zaleca się otulanie dziecka w pozycji z szeroko rozstawionymi nóżkami).

Gniazdko jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 9–10 miesięcy (wewnętrzna długość powierzchni do leżenia wynosi do 70 cm), ale wystarczy poluzować ściągacz u stóp, aby uzyskać więcej miejsca (do 100 cm), dzięki czemu gniazdko może być używane dłużej.

 

 

Proszę nie nosić dziecka w gnieździe. Gniazdo nie jest przeznaczone do noszenia dziecka.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Wymiary: 90x60cm (± 2 cm)

 

Skład materiałowy:

materiał zewnętrzny: 100% bawełna; 100% poliester

wypełnienie: 100% poliester

 

 

 

 

30°C 


Należy uprać przed pierwszym użyciem.

 

Do prania zalecamy stosowanie proszku do prania marki ULRICH NATÜRLICH.

Podczas prania może dojść do zmiany ich wielkości lub kształtu (kurczenie lub rozciąganie) o + - 10%.

 

Nie zaleca się suszenia w suszarce.

 

 

 

 

Dwustronne wielofunkcyjne gniazdko XKKO LUX posiada certyfikat czeskiego Ministerstwa Zdrowia Nr. 84/2001 Coll.,  jako produkt bezpieczny i polecany dla dzieci poniżej 3 roku życia.

 

Wszystkie materiały użyte do produkcji są certyfikowane zgodnie z OEKO TEX Standard 100. Produkt otrzymał znak jakości Czeska Jakość/Quality Zone.

 

Testowane przez TZÚ s.p. Brno Republika Czeska, państwowe przedsiębiorstwo testujące tkaniny. www.tzu.cz


 

 

 

Recenzje

dodać opinię

Ocenić produkt lub dodać opinię: Dwustronne gniazdko dla niemowląt XKKO LUX - Wild Forest