Szanowni klienci hurtowi,

jeśli po raz pierwszy korzystacie z e-sklepu www.xkko.pl i zamierzacie zrobić pierwsze zamówienie hurtowe, musicie przeprowadzić wstępną rejestrację.

 

1. Rejestracja odbywa się za pomocą przycisku "Logowanie", który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu na zakładkę "Rejestracja" zostaniesz poproszony o wypełnienie podstawowych informacji w podstawowym formularzu rejestracyjnym (login i hasło).

Twoje konto jest zarejestrowane na adres e-mail, który podasz. Jest to istotna informacja do późniejszego zarządzania Twoim kontem.

2. Po wypełnieniu podstawowego formularza automatycznie wyślemy wiadomość potwierdzającą na twój adres. Natychmiast po otrzymaniu i potwierdzeniu możesz zalogować się na swoje konto.


3. W tym momencie musisz zalogować się na swoje konto i uzupełnić pozostałe dane potrzebne do pomyślnego skonfigurowania Twojego konta hurtowego. Pamiętaj, aby poprawnie wpisać swój NIP, a także dokładne adresy dostawy i rozliczeniowe oraz wszystkie kontakty.
Jeśli chcesz wysłać zamówiony towar do wielu lokalizacji, podaj wszystkie adresy dostawy. Później wybierzesz tylko miejsce dostawy spośród zdefiniowanych opcji.


4. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji, prosimy o kontakt pod adresem info@xkko.pl z informacją, że ukończyłeś rejestrację. Sprawdzimy Twoje konto tak szybko, jak to możliwe i przełączymy je do trybu sprzedaży hurtowej, w którym zobaczysz ceny hurtowe, opakowania hurtowe lub inne informacje hurtowe.

 

Zostaniesz poinformowany przez e-mail o przejściu do trybu hurtowego.

 

Od tego szczęśliwego momentu będziesz mógł zalogować się na swoje konto jako klient hurtowy i będziesz mógł z niego korzystać. :)