Więcej widoków

  • Ochraniacz na łóżeczko XKKO LUX 360cm - Wild Forest
  • Ochraniacz na łóżeczko XKKO LUX 360cm - Wild Forest

Ochraniacz na łóżeczko XKKO LUX 360cm - Wild Forest


Oceń ten produkt jako pierwszy

Barkod: 8594216385515Numer katalogowy: BPB01
Marka: XKKO LUX

Bez podatku 262,86 ‎zł Z podatkiem 276,00 ‎zł

Details:

" Ochraniacz na łóżeczko doskonale chroni Państwa dziecko. Zapobiega obijaniu się o boki łóżeczka, a być może nawet uniemożliwia małym rączkom i nóżkom wystawanie przez szczebelki łóżeczka. Ochraniacz do łóżeczka służy również jako estetyczny dodatek, który sprawia, że łóżeczko jest ładne i przytulne oraz zapewnia dziecku komfortowe warunki do spania.Ochraniacz jest przymocowany do łóżeczka za pomocą taśm. Krótsze ochraniacze są zwykle mocowane wokół główki dziecka lub w kształcie litery L na jednym z dłuższych boków i na wezgłowiu. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć całe łóżeczko, potrzebny będzie dłuższy ochraniacz (360 cm)." 


 

Szczegóły

Ochraniacz na łóżeczko doskonale chroni Państwa dziecko.

 

Zapobiega obijaniu się o boki łóżeczka, a być może nawet uniemożliwia małym rączkom i nóżkom wystawanie przez szczebelki łóżeczka. Ochraniacz do łóżeczka służy również jako estetyczny dodatek, który sprawia, że łóżeczko jest ładne i przytulne oraz zapewnia dziecku komfortowe warunki do spania.

 

Ochraniacz jest przymocowany do łóżeczka za pomocą taśm. Krótsze ochraniacze (180cm) są zwykle mocowane wokół główki dziecka lub w kształcie litery L na jednym z dłuższych boków i na wezgłowiu. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć całe łóżeczko, potrzebny będzie dłuższy ochraniacz (360 cm).

 

Ochraniacze XKKO LUX są wykonane z najwyższej jakości bawełny dostępnej na rynku europejskim. Dodatkowo, na bawełnianej tkaninie wykonaliśmy również cyfrowy nadruk z naszym autorskim wzorem, który z pewnością sprawi, że łóżeczko, jak również śpiworek i inne produkty z tej kolekcji, będzie z pewnością unikatowym egzemplarzem. Zewnętrzną część pokryliśmy tkaniną VELVET, która jest niezwykle miękka w dotyku i doskonale komponuje się z ochraniaczem.

 

 

 

 

 

 


 

 

Wymiary: 35x360cm (± 2 cm)

 

Skład materiałowy:

materiał zewnętrzny: 100% bawełna; 100% poliester

wypełnienie: 100% poliester

 

 

 

 

30°C 


Należy uprać przed pierwszym użyciem.

 

Do prania zalecamy stosowanie proszku do prania marki ULRICH NATÜRLICH.

Podczas prania może dojść do zmiany ich wielkości lub kształtu (kurczenie lub rozciąganie) o + - 10%.

 

Nie zaleca się suszenia w suszarce.

 

 

 

 

Ochraniacz na łóżeczko XKKO LUX posiada certyfikat czeskiego Ministerstwa Zdrowia Nr. 84/2001 Coll.,  jako produkt bezpieczny i polecany dla dzieci poniżej 3 roku życia.

 

Wszystkie materiały użyte do produkcji są certyfikowane zgodnie z OEKO TEX Standard 100. Produkt otrzymał znak jakości Czeska Jakość/Quality Zone.

 

Testowane przez TZÚ s.p. Brno Republika Czeska, państwowe przedsiębiorstwo testujące tkaniny. www.tzu.cz


 

 

 

Recenzje

dodać opinię

Ocenić produkt lub dodać opinię: Ochraniacz na łóżeczko XKKO LUX 360cm - Wild Forest